8-uurs vergaderarrangement op de Utrechtse Heuvelrug
Centraal in Nederland op één van de hoogste punten van het Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug ligt Hotel Conferentiecentrum Zonheuvel.De stijlvolle vergaderaccommodatie is omgeven door maar liefst 48 ha bosgebied en gelegen op het gelijknamige landgoed.
Vergaderen in het midden van Nederland
Centraal in Nederland, op één van de hoogste punten van het Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug ligt Hotel Conferentiecentrum Zonheuvel. Deze stijlvolle vergaderaccommodatie is omgeven door maar liefst 48 ha bosgebied en gelegen op het gelijknamige landgoed. Een rijk verleden en een inspirerende omgeving maken Zonheuvel tot een toplocatie in Utrecht voor uw congres, vergadering of evenement.
Naast de comfortabele hotel- en congresaccommodatie vindt u op het landgoed tevens het statige Maarten Maartenshuis met het voormalige koetshuis. Hotel Conferentiecentrum Zonheuvel beschikt over 1 congreszaal, 35 vergaderzalen, 130 hotelkamers, restaurant met terras, lounge met bar, Literair Café "Kronkels", sauna en Turks stoombad en barbecue en outdoorfaciliteiten.
Paviljoengebouw
Het hoofdgebouw op het landgoed herbergt de hotelfaciliteiten, de van alle moderne faciliteiten voorziene congreszaal van 500 m², 6 moderne vergaderzalen voor bijeenkomsten van diverse aard en grootte en 3 vergaderkamers.
Maarten Maartenshuis
In dit prachtige kasteeltje vindt u 10 vergaderzalen, waaronder 3 stijlzalen en 7 vergaderkamers. De stijlzalen zijn in de originele staat bewaard gebleven en als u extra cachet aan uw bijeenkomst wilt geven, dan zijn deze stijlzalen een goede keuze.
Koetshuis en Chalet
In het Koetshuis, dat begin vorige eeuw werd gebruikt voor het stallen van de automobiel en de paarden, vindt u8 onlangs gerenoveerde vergaderzalen. Tevens kunt u hier gebruikmaken van diverse kleinere vergaderkamers.
Wilt u uw bijeenkomst echter laten plaatsvinden onafhankelijk van het hotel of de andere gebouwen? Dan raden wij u hetmidden in het bos gelegen Chalet aan. Het Chalet heeft 2 eenvoudige vergaderzalen en buiten kunt u plaats nemen aan de picknicktafels om te brainstormen, te vergaderen of te ontspannen.
Bij dit 8-uurs vergaderarrangement op de Utrechtse Heuvelrug is inbegrepen:
- ontvangst met een kopje koffie of thee
- zaalhuur van de plenaire zaal van 09:00 uur - 17:00 uur
- onbeperkt koffie en thee vanuit de koffiecorners
- uitgebreid lunchbuffet
- flip-over met papier en stiften
- beamer
- overheadprojector met projectiescherm
- pepermunt, blocnote en pen en naambordje en water
- gratis parkeren
Te reserveren vanaf 10 personen
De prijs van dit vergaderarrangement op de Utrechtse Heuvelrug is geldig tot en met 31 december 2012.
Kaart
Reviews
Er zijn geen reviews bij dit arrangement
Informatie aanvragen
Bel me nu
0800-7807807






8-uurs vergaderarrangement van Business Centre Nederland in Utrecht
8-uurs vergaderarrangement - vergaderen in Centraal Nederland